Львівський інститут економіки і туризму

 

Туризм є ефективним засобом людських цінностей. Це специфічний вид людської діяльності, мотивацією якого є пізнання світу з його потенційними туристичними  ресурсами. Вивчаючи досвід світовоїБочан I O економіки, ми стверджуємо, що туризм,  як галузь економіки і наукових знань, є найефективнішим джерелом матеріального і духовного розвитку суспільства. 

У ХХІ столітті три чверті населення розвинутих економік працює у соціальній сфері, до якої належить і туріндустрія. В цьому перспектива успішного працевлаштування фахівців, професіоналів з туризму.

Вдало сформовані напрями, спеціальності та спеціалізації в нашому інституті забезпечують випускникам широкі практичні і академічні свободи у кар’єрному працевлаштуванні на посадах туристичної інфраструктури: туризмознавців, туроператорів, турагентів, менеджерів готелів і ресторанів, економістів-аналітиків, експертів-товарознавців, інспекторів митного контролю, бухгалтерів, фінансистів, інженерів-технологів і т.д.

Навчаючись у ЛІЕТ Ви сформуєте конкурентні переваги серед випускників у кар’єрному рості, зможете бути успішними.  Науково-методична комісія сфери обслуговування, підкомісія з туризму при МОН України визначила  підготовку фахівців для туристичної індустрії (за видами): географічні факультети університетів (для краєзнавчого і країнознавчого аспектів туризму); вищі навчальні заклади спортивного профілю (для спортивного туризму) тощо. Для розвитку бізнесових ознак ВНЗ має мати навчальний готель, ресторан, туристичну фірму і т.д.

Львівський державний інститут економіки і туризму готує фахівців для ведення підприємництва (бізнесу) у сфері туризму (менеджерів готелів, ресторанів, туроператорів, турагентів, інженерів-технологів, бухгалтерів-економістів для готельно-ресторанного бізнесу, інспекторів з митного оформлення товарів і т.д.)

“Бізнес починається з науки!”

Pidpus rektora, velikost: 34.94 KB, obrázek se otevře v novém okně Ігор Омелянович Бочан,

ректор, професор, доктор економічних наук, академік Академії Вищої школи України, Заслужений працівник освіти України.


Оверія - Туризм

MONСпілка ректорів вищих навчальних закладів УкраїниWeb of Science

vnz Mindohodiv baner1Гаряча лінія