У світі феноменальних можливостей туризму

Виставковий центр ЛІЕТ «Тури та туристичні продукти для львів’ян та гостей міста» - підготовлює такі інформаційні видання:67. Інновації в туристичній індустрії Японії

Японія - острівна країна, розташована на східному узбережжі Азії, у північно-західній частині Тихого океану. Японія відноситься до Азійсько-Тихоокеанського туристичного регіону. У 2016 році країну відвідало 24,1 млн туристів.

Японія – країна, що активно впроваджує інновації у туристичну діяльності, зокрема, що стосується сфери діяльності ресторанів та готелів. В інформаційному виданні Ви зможете ознайомитися із найвідомішими інноваційними рішеннями даної сфери.

 

66. Найвищi готелi свiтy

Готель — це основне підприємство індустрії гостинності, метою діяльності якого є прийом, обслуговування, забезпечення відпочинку і харчування відвідувачів.

Готель – це щось більше, ніж  просто місце для ночівлі, він багато в чому визначає спосіб життя – на той час поки триває подорож, доки гість проживає в готельному номері.

Gran Hotel Bali

Найвищим у Європі є 4-зірковий готель Gran Hotel Bali. Він має висоту 186 метрів та розташований у місті Бенідорм, на східному узбережжі Іспанії. Має 776 номерів з терасами або балконами, аби гості могли насолоджуватися краєвидами Середземного моря.

 

65. НАЙТАЄМНИЧІШІ МІСЦЯ УКРАЇНИ Камінне село (Житомирська область)

На Житомирщині, у Замисловецькому лісництві, є пам’ятка всеукраїнського значення — «Кам’яне село». Поміж високими соснами видніються камені–валуни, серед яких є  серед яких є величезні — завбільшки з будинок. Камені вишикувались рядами, ніби вулички: сільські хатинки, біля них «хлівчики». Біля «майдану» бовваніють кам’яна «школа» і «церква». Це диво природи можна називати українським Стоунхенджем. На площі більше двох гектарів невідомий архітектор розставив величезні мегалістичні валуни. 

64. НАЙТАЄМНИЧІШІ МІСЦЯ УКРАЇНИ Кам’яна могила (Запорізька область)

Кам'яна могила – ізольований масив пісковика Сарматського моря, розташований у долині ріки Молочної в Запоріжжі. Це місце тривалий час використалося як святилище, воно містить стародавні петрогліфи і, ймовірно, найдавніші письмена, зважаючи на це, є єдиним у своєму роді таким пам’ятником у світі. 

63. НАЙТАЄМНИЧІШІ МІСЦЯ УКРАЇНИ Гідрологічна пам’ятка природи «Болото «Чорний ліс» (Кіровоградська область)

Чорний ліс - так називається лісовий масив на Кіровоградщині на території Знам'янського та Олександрійського районів загальною площею понад 26 га. Чорний ліс складається, в основному, з грабових та дубових лісів, хоча тут успішно ростуть берези, верби, осоки, вільхові дерева. Природа тут первозданна і дуже красива, особливо навесні. Мальовничо і якось по-казковому виглядають величезні реліктові дерева та напівзатоплені корчі, благополучно окуповані місцевими рослинами. У давні часи тут був степ, який згодом поглинули Чорний ліс і болото. 

62. НАЙТАЄМНИЧІШІ МІСЦЯ УКРАЇНИ Червоногородський замок (Тернопільська область)

Розташований на пагорбі посеред глибокої котловини ріки Джурин в урочищі Червоне поблизу села Нирків Заліщицького району Тернопільської області. Походження назви замку пов'язане з інтенсивним червоним кольором місцевих пісковиків... 

61. НАЙТАЄМНИЧІШІ МІСЦЯ УКРАЇНИ Храм Дажбога (Львів – Тернопіль)

Село Підкамінь розташоване приблизно посередині між Львовом і Тернополем. Головна атракція тутешньої місцевості — Камінь. Кажуть, він лежав тут із тих архідавніх часів, коли на території сучасної України (а, заодно, й цілої Європи) ще плавали реліктові риби та плюскотів хвилями океан. 

60. НАЙТАЄМНИЧІШІ МІСЦЯ УКРАЇНИ Середнє – замок тамплієрів (с. Середнє, Закарпатська область).

Середнє – тому що знаходиться майже посередині між Мукачево і Ужгородом. І зовсім таки очікувано, що є легенда про підземний хід в обидві сторони. У цьому містечку є замок, побудований монахами ордену Тамплієрів (Храмовиків). Орден мав володіння у країнах Європи, в тому числі й в Угорщині. Монахи торгували солотвинською сіллю, а для захисту своїх економічних інтересів вибудували ряд укріплень для оборони торгового шляху та збирання мита, а при потребі і розміщення невеликих військових груп.

59. «Невідома Європа: незвідані місця великих міст»


58. Екстримальні види активного туризму

Любителі адреналіну у всьому світі підкорюють воду, землю й повітря. Таких людей називають екстремалами, а активні види відпочинку та подорожі, небезпечні для здоров’я і життя людини - екстремальним туризмом.

Екстремальний туризм — різновид туризму, який пов'язаний із певним ступенем ризику або з сильними фізичними чи психічними навантаженнями в надважких умовах.

Екстремальний туризм поділяється на повітряний, наземний, водний, екзотичний.

Екстремальний туризм допомагає людині або зняти напругу, або, навпаки, її отримати. Різноманіття видів екстремального туризму в наш час просто захоплює. Кожний вигадує щось особливе і нове, аби лиш привабити туристів та просто шанувальників гострих відчуттів.  

57. 10 місць Львова, вільних від туристичного натовпу

Львів – місто легенд, традицій, вишуканих споруд і незвичайних пам’яток щодня приймає тисячі туристів. Тутдійсноєнащоподивитись.

Для тих, хто шукатиме під час вікенду у місті Лева не лише локації з оригінальними наливками та закусками, і чиє бажання пізнати старий Львів не обмежується двома площами та десятьма вуличками – пропонуємо альтернативні десять місць у Львові, вільних від туристичного гамору.

У цих місцях, які не балувані увагою туристів, можна провести романтичне побачення або просто на кілька годин поринути у відносний спокій. Той самий спокій, який дедалі важче знайти у Львові на вихідні дні.

Незабутні враження, найнеочікуваніші емоції та чудово проведений час гарантовані!

56. Інформаційне видання TripMyDream

55. Автостоп

54. Види шахрайства, про які варто знати мандрівникам

Дане інформаційне видання має на меті ознайомити та проінформувати майбутніх туристів про основні найбільш поширеніші види шахрайства з усього світу. Адже саме туристи найчастіше стають жертвами шахраїв.

Туризм – дуже прибуткова ланка економіки, особливо для країн Європи. А поряд з легальним бізнесом, котрий розрахований на подорожуючих, сформувався бізнес шахрайський. Окрім банальних кишенькових злодіїв виросли вже цілі продумані театральні дійства. І все заради того, щоб ошукати зазвичай не бідних туристів.

53. Бібліотека для багатьох є храмом книги

Бібліотека для багатьох є храмом книги. Саме це місце є спеціальним сховищем для багатьох наукових і популярних творів друкарського мистецтва.

Представляємо Вашій увазі цікаві факти про наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка, сучасний головний корпус якої знаходиться на вул. Драгоманова, 5 – без сумніву є найдавнішою бібліотекою України. Не секрет, що перші бібліотеки створювалися при храмах релігій. І тоді були бібліотеки — сховища манускриптів, і тільки після того як в життя втілилася мрія про книгу і книгодрукування, з’явилися перші бібліотеки в звичному для нас вигляді.

52. Езотеричний туризм

Езотеричний туризм - це вибір людей, які прагнуть не тільки насолодитися культурним і релігійним пишністю незвичайних куточків планети, але також доторкнутися до вічних таємниць світобудови, і за допомогою древніх знань і мудрого досвіду століть стати на шлях здоров'я, щастя і гармонії, знайти відповіді на свої сокровенні питання. Езотуризм можна по праву назвати новою сторінкою в історії духовної еволюції людства. В езотеричному туризмі поєднуються в різних комбінаціях подорож і пригода, оздоровлення і відпочинок.

Дане інформаційне видання призначається для ознайомлення студентів ЛІЕТу з новинами та тенденціями розвитку туризму в Україні.

51. Фототуризм


50. TOP-10 найбільш екстравагантних і водночас небезпечних аеропортів світу


49. НЕБЕЗПЕЧНІ ДЕЛІКАТЕСИ, ЯК \"РОДЗИНКА\" ГАСТРОНОМІЧНИХ ТУРІВ

48. ТОП-5 НАЙКРАЩИХ ТЕРМАЛЬНИХ КУРОРТІВ УКРАЇНИ

47. 10 найбільш екстремальних видів туризму


46. ЕТНОГРАФІЧНІ ФЕСТИВАЛІ


45. Історичні фестивалі України


44. ГАСТРОНОМIЧНI ФЕСТИВАЛI УКРАIНЦIВ


43.Топ 10 екзотично-гастрономічних фестивалів світу


42. «Музей – ресторани Львова»


41. Льодові готелі світу


40. Гастрономічна екскурсія «Солодкий Шпацер»


39. Антикафе – місце, де володієш часом


38. Топ 7 незвичайних готелів світу


37. 11 невідомих місць Львова, які варто побачити


36. Астрономічний туризм


35. Незвичайні ресторани України


34. Топ-7 найнезвичайніших готелів України


33. 10 кулінарних столиць, які ще належить відкрити


32. Топ - 10 архітектурних перлин, які треба відвідати у Львові


31. Містичні замки Західної України

 

30. Захоплюючі басейни на дахах готелів


29. Нові еко-готелі світу та України зокрема


28. Готельне місто Sassi di Matera. Острів для закоханих


27. Десять вражаючих барів світу!


26. Le Monde Hotel - весь світ як на долоні!


25. 11 чудес світу або самі незвичайні будівлі готелів


24. 14 найромантичніших готелів світу


23. Екологічні ферми Таїланду


22. 12 місць Західної України, вартих для відвідання справжньому патріоту


21 «Marina Bay Sands (MBS)» - готельно - туристичний комплекс із «нескінченним басейном»


20. «5 найбільш величних бібліотек світу»


19. Топ-10 райських островів світу


18. «Найдивніші музеї світу»


17. 10 найоригінальніших музеїв Львівщини


16. Село Печера «Неповторна музика Південного Бугу»


15. Топ – 10 маловідомих місць Західної України


14. «11 найкрасивіших дендропарків України»


13. 10 неповторних місць, де можна загадати бажання


12.« Топ 10 вражаючих готелів на деревах для незабутнього відпочинку»


11. « Готель літаюча тарілка»


10. « 20 ресторанів, кафе і барів з найбільш оригінальним дизайном»


9. «Незвичайний палац загадкового графа Ксідо»


8. « Музей підводних скульптур»


7. «15 найбільш вражаючих та мальовничих печер у світі»


6. Оригінальні готелі в Україні


5. Сучасні методи та підходи до озеленення та освітлення готельних комплексів


4. Кращі хостели світу як хороша альтернатива веселого відпочинку


3. «Кодекс» туриста»


2. «Модні готелі Амстерадаму».

Амстердам - місто веселе й тусовочне, однак іноді так хочеться сховатися у тихому номері і спокійно порелаксувати.

1. Готель-ресторан «Бункер Сталіна»

Дане інформаційне видання призначається для ознайомлення студентів ЛІЕТу з новинами та тенденціями розвитку світового туризм.