1590423
EN
Вхід

Новини

02.03.2017

ОГОЛОШЕННЯ

Огол

 
14.02.2017

Міжнародна науково-практична конференція

«СТРАТЕГІЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: СТАН ТА ШЛЯХИ СТАНОВЛЕННЯ»
ikona souboruінформаційне повідомлення
 
03.02.2017

Підписано угоду про міжнародну співпрацю

20 грудня 2016 року Львівським інститутом економіки і туризму підписано договір співпраці із​​ турецькою рекрутинговою компанією ASAP İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlıgı Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi. Завдяки укладання угоди студентам пропонують більший вибір чотирьох та п’ятизіркових готелів для проходження стажування. І у результаті отримати досвід проживання та роботи за спеціальністю у Туреччині.
 
24.01.2017

Регіональна науково-практична конференція

 
16.12.2016

Підписано угоду про співпрацю

15 грудня 2016 року Львівським інститутом економіки і туризму підписано договір співпраці із​​ Міжнародним кластером Європа на Сході (East European Cluster). Інститут є повноцінним членом кластера, що передбачає переваги для двох сторін. Підписавши договір з кластером Інститут має змогу брати участь в усіх конференціях, реалізовувати програму подвійних дипломів та стажувань як для студентів так і для викладачів. 
 
09.12.2016

Підписано угоду про міжнародну співпрацю

Конференція
5 грудня 2016 року на базі Львівського інституту економіки і туризму відбулася Міжнароднa польсько-українська бізнес-конференція «ТУРИСТИЧНА ОСВІТА: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИМІР» «Україна-Польща-Європа» Під час роботи конференції було підписано угоду про міжнародну співпрацю між Львівським інститутом економіки і туризму та Державною Вищою професійною Школою в Плоцьку. 
 
21.11.2016

З Днем Національної Гідності та Свободи

нац гідність
 
08.11.2016

Друзі! Участь у молодіжному проекті “Lviv Young Project”

Львівська міська рада та програма стажування “Перший кар’єрний крок” запрошують Вас взяти участь в  програмі молодіжних проектів “Lviv Young Project”.«Lviv Young Project» – це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему. Команди формуються через он-лайн анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання та наприкінці презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань.Цього року Львівська міська рада обрала 8 актуальних тематик соціальних проектів:1.  Профорієнтація школярів (проведення учням студентського дня у ВНЗ, ПТНУ; профорієнтаційні уроки у всіх школах міста, із залученням вчительського активу;workshop для учнів у ЛМР; соціологічне опитування серед учнів);2.  ІТ напрямок (проект покликаний показати прозорість, відкритість та доступність Львівської міської ради перед мешканцем міста у поєднанні сучасних методів поширення інформаціє та інноваційних технологій)3.  Культура (створення та реалізація проектів для розвитку Львова – міста літератури; кінотеатр «Дзвін», як креативний прості для самореалізації та розвитку молоді; Медіатека – новий формат бібліотеки);4.  Архітектура (концепція розміщення літніх майданчиків; 3D зонування міста; тимчасові споруди в місті; нова політика рітейлу; водний ландшафт Львова (спільно з управлінням екології);5.  Екологія (екологічний патруль міста; парки та паркові зони (концепція розвитку);6.  Dog friendly city (соціальна кампанія «Я – відповідальний власник собаки» «Дім для друга»; розробка типових проектів майданчиків для вигулу собак у районах зі щільною забудовою);7. Інститут міста (реанімаційний пакет реформ для місцевого самоврядування);8.  Проект – власна ідея.Учасники молодіжних проектів «Lviv Young Project» можуть втілити власну ідею, зробити вклад у розвиток міста, навчитись проектному менеджменту від А до Я, стати частиною команди, відчути персональну відповідальність.Реєстрація відбувається з 24.10.2016 по 25.11.2016.Для участі в проекті заповніть форму:https://goo.gl/forms/nvLe3kgpqlhWwK2I2
 
04.11.2016

ОГОЛОШЕННЯ

оголошення
5-6 листопада 2016 р.  з 11:00 до 18:00 год. студенти Львівського інституту економіки і туризму братимуть активну участь у фестивалі вуличної їжі «Барбек’ю-фест», який відбудеться на вулиці Лесі Українки біля факультету туризму, готельної та ресторанної справи (вул. Лесі Українки, 39).

Участь студентів у фестивалі є благодійною:
кошти підуть на допомогу воїнам АТО.
Запрошуються всі бажаючі!
 ikona souboruОголошення
 
01.11.2016

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Польсько-української  бізнес – конференції «Туристична освіта: європейський вимір», що відбудеться  5 грудня 2016 р. у Львівському інституті економіки і туризму за адресою: м. Львів, вул. Менцинського, 8.

Для участі у роботі конференції необхідно:
до 26 листопада 2016 р. надіслати на вказану в нижче закріпленому документі електронну адресу:
1) заявку на участь у конференції;
2) матеріали доповіді, оформлені згідно поданих нижче вимог;
3) копію квитанції про оплату оргвнеску (фото у форматі .jpeg, .png).
ikona souboruБільше інформації про конференцію тут
 
 
load