1640353
EN
Вхід

Новини

09.02.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ, ТОВАРОЗНАВСТВА ТА КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА GOOGLE.MAP

Львівський інститут економіки і туризму

Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності

До уваги студентів та абітурієнтів!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ, ТОВАРОЗНАВСТВА ТА КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА GOOGLE.MAP

Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності повідомляє, що з більш детальною інформацією про факультет можна також ознайомитися за посиланням на GOOGLE.MAP
 
09.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ

13.02.18 р. о 13.30 в аудиторії 202 (вул. Дж. Вашингтона, 5а) відбудеться засідання Ради студентського самоврядування ФМТКД.
Порядок денний:
1. Виконання студентами ФМТКД обов’язків здобувачів вищої освіти денної форми навчання.
2. Затвердження плану роботи Ради студентського самоврядування ФМТКД на II семестр 2017 - 2018 н.р.
3. Різне.

Голова РСС ФМТКД
 
05.02.2018

Зустріч ректора Львівського інституту економіки і туризму, професора Ігора Бочана з канцлером Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща) п.Марією Гжечинкою

 
01.02.2018

Шановні студенти! Оголошений конкурс студентських краєзнавчих робіт \"Невідома Україна\"

Метою конкурсу є ознайомлення з туристичними ресурсами рідного краю, набуття навичок наукового пошуку та опрацювання інформації, а також накопичення даних про маловідомі куточки нашої країни.Роботи подаються до 1 травня 2018 р. Більш детально в  ikona souboruінформаційному повідомленні.
 
30.01.2018

30.01 , 31.01 , 1.02 о 14.00 год. в ауд. 13 (вул. Менцинського, 8) відбудуться вебінари на яких всі зацікавлені працівники і студенти ЛІЕТ зможуть дізнатися про можливості ресурcів та інструментів платформи Web of Science

Львівський інститут економіки і туризму
Відділ науки і міжнародної співпраці
ОГОЛОШЕННЯ
Платформа WEBOFSCIENCE 30.01 (вівторок), 31.01 (середа), 1.02 (четвер) о 14.00 год. в ауд. 13 (вул. Менцинського, 8) відбудуться вебінари на яких всі зацікавлені працівники і студенти ЛІЕТ зможуть дізнатися про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності.
Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов’язана і не повторюється:

Перший вебінар – на тему «Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science»,

Другий – «Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. На що звернути увагу при написанні статті»

Третій – «Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи».

 Доповідач: к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics
 
29.01.2018

Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми та стан використання ГМО в харчових продуктах”

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми та стан використання ГМО в харчових продуктах", що відбудеться у Львівському інституті економіки і туризму (www.liet.lviv.ua) 26-27 квітня 2018 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти, фахівці харчової промисловості.


ikona souboruIнфopмaцiйне повiдомлення
 
29.01.2018

Регіональна науково-практична конференція на тему «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь
у Регіональній науково-практичній конференції на тему  «Історико-культурні пам’ятки  Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», яка відбудеться у Львівському інституті економіки і туризму 22 березня  2018 р. за адресою: м. Львів, вул. Менцинського, 8.

ikona souboruIнфopмaцiйне повiдомлення
 
25.01.2018

Доступ до БД Web of Science відкрито

Львівський інститут економіки і туризму Доступ до БД WebofScience відкрито у Львівському інституті економіки і туризму! У 2017 р. Міністерство освіти і науки України забезпечило доступ до найпопулярніших у науковому світі ресурсів.  Платформа Web of Science є однією з найбільших, де зібрано тисячі видань і мільйони опублікованих робіт. Щорічно цей ресурс індексує нові видання і роботи, тому його вибирають автори наукових статей з усього світу. Для того, щоб почати користуватися базою необхідно з комп’ютерів по вул. Менцинського, 8 (головний корпус ЛІЕТ) перейти за цим посиланням: https://apps.webofknowledge.com/WOS_GeneralSearch_input.do?product=WOS&search_mode=GeneralSearch&SID=C5Ms2rKD9LqVVK7V8Gq&preferencesSaved= Якщо у Вас виникли проблеми звертайтесь у відділ науки і міжнародної співпраці (e-mail:nviddil@i.ua). 
 
19.01.2018

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ НА ЧОРНОМОРСЬКОМУ УЗБЕРЕЖЖІ БОЛГАРІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ У КРАЩИХ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИХ КОМПЛЕКСАХ!

Болгapия
Львівський інститут економіки і туризму Відділ науки і міжнародної співпраці МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ НА ЧОРНОМОРСЬКОМУ УЗБЕРЕЖЖІ БОЛГАРІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ У КРАЩИХ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИХ КОМПЛЕКСАХ!  Лише Вам слід поспішити, оскільки до 24 січня 2018 р. проводиться прийом документів до НАЙКРАЩИХ готелів!!! Відбір здійснюватимуть менеджери Болгарії. Не переживайте! БУДЬТЕ ВПЕВНЕНЕ У СОБІ! Досконале знання англ. не обов'язкове!!! Адже у Болгарії є багато російськомовних та україномовних працівників та туристів. Кінцевий термін зголошення – 25 лютого 2018 р.!!! Студентам дається можливість на практиці застосувати отримані знання, отримати досвід в туристичній сфері, у рамках програми культурного обміну з наданням оплачуваної роботи в 3*, 4 * і 5* готелях на популярних туристичних курортах Чорноморського узбережжя. Це прекрасна можливість провести літо біля моря, вивчити культуру Болгарії, подорожувати з мінімальними витратами; удосконалити знання іноземної мови (болгарський, англійський, німецький і тд.); поєднати приємне з корисним: цікаву роботу з відпочинком, і мати при цьому відмінний заробіток. Студенти працюють у сфері обслуговування – ресторанах і готелях, барах і парках відпочинку. Такі програми дуже популярні серед сучасної молоді – робота студентам дозволяє жити самостійно і незалежно; набуття досвіду, який може згодитися надалі. Не варто забувати і про те, що кар'єра усередині підприємства нерідко розпочинається саме із стартових позицій. Головне – знати, чого хочеш, безперервно працювати над собою і наполегливо прагнути до досягнення заповітної мети. Ця програма підходить для студентів, які можуть провести 3 місяці літніх канікул у Болгарії, що бажають набути міжнародного досвіду у сфері туризму, хто мріє побачити світ, набути нових друзів. Необхідні якості і вимоги : відповідальність, дисциплінованість, порядність, позитивний настрій, бажання працювати : знання англійської або німецької мов (рівні А1-В2) вітається. За більш детальною інформацією звертайтесь у відділ науки і міжнародної співпраці. Фахівець відділу НМС ЛІЕТ Руслана Бучко
 
 
load