1640353
EN
Вхід

Туристично-інформаційний центр


(4)01, obrázek se otevře v novém okně


Завідувач ТІЦ - Почесний працівник туризму України Погорілко Оксана ІванівнаТуристично-інформаційний центр Львівського інституту економіки і туризму - інноваційний об'єкт, який виконує функції координаційного, наукового, навчального та довідкового осередку і створений з метою дослідження і популяризації туристичних ресурсів України, створення та апробації технологій туристичного бізнесу, розвитку вітчизняного та іноземного туризму в регіоні.

Туристично-інформаційний центр Львівського інституту економіки і туризму є сучасним туристичним координатором, який забезпечує взаємозв'язок освіти, науки, громади, бізнесу та влади.

ТІЦ ЛІЕТ надає львів’янам, туристам та гостям достовірну інформацію про можливості туризму, відпочинку та оздоровлення на Львівщині, ознайомлює з об'єктами туристичної привабливості, туристично-екскурсійними програмами, культурно-мистецькими заходами допомагає у складанні  маршруту подорожі, пошуку місця проживання, харчування і дозвілля  тощо. 

ТІЦ ЛІЕТ є надійним джерелом інформації про регіональні, всеукраїнські та світові туристичні ресурси для підготовки курсових і дипломних студентських проектів, а також є базою проходження профільної практики студентів всіх спеціальностей з формування і використання туристичних ресурсів.

ТІЦ ЛІЕТ здійснює активну діяльність щодо створення туристичних продуктів, туристично-екскурсійних маршрутів, презентацій про цікаві об'єкти України та світу, а саме: розроблено туристичні маршрути «Відлуння віків: тіні львівського передмістя», «Святими місцями», «Розточчя заповідне», «Єврейська спадщина», «Бойківськими шляхами», «Теренами Львівщини», «Заповідне Полісся»; видано довідники «Туристичні ресурси України» (палаци та парки України), «Туристичні ресурси Львова та Львівщини» (готелі, ресторани, парки, музеї, турфірми, палаци, транспортна інфраструктура, зелені садиби) та краєзнавчо-туристичну характеристику районів Західної України.

ТІЦ тісно співпрацює з кафедрами Львівського інституту економіки і туризму, зокрема, спільно з кафедрою іноземних мов систематизовано та перекладено англійською та польською мовами науково-пізнавальні проекти: «Топ-100 найкращих місць України», «Туристичні ресурси України», «Туристичні ресурси світу», «Львів – туристична перлина України», інші.

Доброю традицією стало проведення студентських міжвузівських on-line конференцій з вищими навчальними закладами, а саме, на теми: «Брендінг як фактор капіталізації індустрії гостинності у рамках проведення ЄВРО-2012», «Представлення туристичних об’єктів Харківщини для туристів-вболівальників ЄВРО-2012 в електронному інформаційному просторі», «Аспекти розвитку  туристично-інформаційної інфраструктури у Львові до ЄВРО-2012», «Діяльність фан-клубу "ІНЖЕК-МЕТАЛІСТ" у рамках підготовки  Харкова до ЄВРО-2012», «Використання геоінформаційної системи туристично-рекреаційних ресурсів Донецької області у вирішенні прикладних завдань до ЄВРО-2012» та інші. Учасниками on-line конференцій стали студенти Київського національного торговельно-економічного університету, Харківського національного економічного університету, Харківської національної академії міського господарства, Донецького інституту туристичного бізнесу, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Львівського інституту економіки і туризму.

В рамках співпраці ТІЦ ЛІЕТ та виставкового центру ЛІЕТ за  участі викладачів та студентів організовано та проведено фотовиставку до  Всесвітнього Дня туризму: «Гармонія без фотошопу: туристична привабливість краю», яка презентувала  напрямки: «Туристичними шляхами», «Родинний альбом», «Моя маленька Батьківщина» та «Реставрація пам’яті».

Туристично-інформаційний центр Львівського інституту економіки і туризму запрошує до співпраці, об’єднання зусиль, впровадження ініціатив задля формування та утвердження іміджу України  як туристично привабливої держави.

Контактна інформація:

м Львів, вул. Кн. Романа, 36

тел.: 261 62 02

е-mail: tic-liet@ukrain.travel

 
load