1630742
EN
Вхід

Для вступників


ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!

У понеділок, 28 серпня 2017 року об 11.00 год. будуть проводитись вступні іспити для абітурієнтів денної та заочної форм навчання у системі ступиневої освіти (2-3 курси, 5 курс) за кошти фізичних і юридичних осіб. Прохання з'явитися у Львівський інститут економіки і туризму за адресою вул. Менцинського 8 з посвідченням особи громадянина України о 10.45 год.


Накази на зарахування


Шановні абітурієнти!

Якщо ви хочете бути у майбутньому багатими і успішними - вам слід здобувати вищу освіту (бакалавр, магістр) у Львівському державному інституті економіки і туризму за перспективними спеціальностями про феноменальні можливості туризму. Адже відомо: там де розвивається туризм – бідність відступає. Сформовані професійні компетенції відкривають вам шлях до власної справи і бізнесу. Приймальна комісія приймає документи від абітурієнтів на контрактне (платне) навчання до 25 серпня 2017 року. Звертатися за адресою: м. Львові по вул. Менцинського 8.
ПОВ
ІДОМЛЕННЯ! До уваги випускників бакалаврського ступеня! ЛІЕТ здійснює прийом на магістерські програми За всімаспеціальностями. Прийом документів тільки до 25 серпня 2017 року до 18.00 год. Приймальна комісія.

ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ – провідний заклад вищої освіти з розвитку науки про туризм та підготовки висококваліфікованих фахівців з конкурентними перевагами по фаховому володінню іноземними мовами та інформаційними технологіями  для туристичної індустрії

у 2017 році ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ НА  НАВЧАННЯ

за спеціальностями та спеціалізаціями:

на факультеті туризму, готельної та ресторанної справи:

241 «Готельно-ресторанна справа»

242 «Туризм»  

181 «Харчові технології» (спеціалізація «Технології в ресторанному господарстві», спеціалізація «Технології оздоровчого і профілактичного харчування»)

на факультеті менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності:

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Товарознавство та експертиза в митній справі», спеціалізація «Експертиза товарів та послуг»)

073 «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент туристичного бізнесу», спеціалізація «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу»)

на бухгалтерсько-економічному факультеті

056 «Міжнародні економічні відносини» (спеціалізація «Міжнародний туризм»)

071 «Облік і оподаткування» (спеціалізація «Облік і фінанси підприємств сфери послуг»

Освітню діяльність інститут здійснює відповідно до ліцензії МОН України серія АД  №073063 від 08. 01.2013 р.

Форми навчання: денна, заочна; за державним замовленням та за контрактом.

В структурі ЛІЕТ функціонує: чотири навчальних корпуси, туристично-інформаційний центр (ТІЦ), виставковий центр; навчальний музей культури, освіти та еволюції туризму, інтернет-кафе з поглибленого вивчення іноземних мов, студентський готель (Хостел), два гуртожитки, центр кар’єри, студентське кафе «Мандрівник», діють наукові гуртки, гуртки за інтересами, спортивні секції, вокально-інструментальний ансамбль. У бібліотеці інституту створено електронний каталог навчальної та періодичної літератури. Студенти проходять практику у навчально-виробничих комплексах ЛІЕТ, а також на підприємствах Львова, регіону та стажування впродовж 4ох-6ти місяців за кордоном у Греції, США, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Туреччині, Єгипті, Ізраїлі та ін.

Міжнародне співробітництво: інститут співпрацює з ВНЗ Польщі, Швейцарії, Греції, Італії, Грузії, Литви, Чехії, Німеччини, впроваджує міжнародну методику підготовки фахівців для готельного та ресторанного бізнесу.

АБІТУРІЄНТУ — МАЙБУТНЬОМУ СТУДЕНТУ ЛІЕТ!Львівський інститут економіки і туризму - загальна презентація Міжнародна співпраця ЛІЕТ   Бухгалтерсько-економічний факультет ЛІЕТ Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності ЛІЕТ Факультет туризму, готельної та ресторанної справи ЛІЕТ
 
load