1640353
EN
Вхід

Бібліотека


Франків, obrázek se otevře v novém okně


Завідувач бібліотеки - к.і.н. Ірина Ярославівна Франків
Бібліотека Львівського інституту економіки і туризму є окремо сформованим підрозділом інституту, завданням якого є забезпечення відповідної літератBiblioteka 1 копия, obrázek se otevře v novém okněури для навчальної та наукової діяльності інституту, збереження бібліотечного фонду, а також надання доступу до місцевих, регіональних і світових інформаційних ресурсів. Бібліотечний фонд складається з наукової, художньої та навчальної літератури і нараховує понад 50 тис. примірників. В бібліотеці функціонує Електронний каталог і відкритий доступ в мережі WІ-FI. 

Для надання якісних послуг та забезпечення навчального процесу у бібліотеці створено «Навчально – методичне забезпечення предметів викладачами інституту». Кожен викладач має персональну комірку, яку наповнює робочою програмою, навчальною програмою, тематичним планом дисципліни, фондовими лекціями, методичними вказівками та ін. В бібліотеці у вільному доступі для студентів знаходяться також орієнтовні питання для підготовки до державного іспиту. Це все подається у паперовому або електронному варіантах. На основі згаданих матеріалів створено каталог навчально- методичного забезпечення. Інформація згрупована за кафедрами, та в алфавітному порядку прізвищ викладачів. Студент може самостійно переглянути і скористатися під час виконання самостійної або індивідуальної роботи.

Передплачується понад 30 періодичних видань і на основі цього видається «Прес – реліз статей фахового спрямування», який знаходиться у вільному доступі для студентів у читальному залі і виходить раз на місяць.

Структура бібліотеIMG 0165, obrázek se otevře v novém okněки: 1 абонемент, 2 читальних зали, 1 інформаційно – довідковий зал.

Контактна інформація:

м.Львів, вул. Менцинського, 8

тел: 242-02-62

e-mail: bibliotekaliet@i.ua

Polpred, obrázek se otevře v novém okně

 
load