1609909
EN
Вхід

Навігація

Міжнародна співпраця

Пошук

Міжнародна співпраця

Враховуючи головні сучасні вимоги Болонського процесу щодо міжнародного співробітництва, потреби стажування викладачів та студентів ВНЗ за кордоном, обміну науковим досвідом,сприяння інтеграції науки, освіти і сучасних інформаційних технологій навчання у галузі туризму, Львівський інститут економіки і туризму успішно реалізовує цю важливу наукову складову через співпрацю з профільними навчальними закладами низки країн.

партнерство 1, obrázek se otevře v novém okněпартнерство 2, obrázek se otevře v novém okně
Перелік чинних угод Львівського інституту економіки і туризму з суб’єктами іноземних держав 

з/н

Назва угоди

Дата набрання

чинності

Термін дії

угоди

1

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Вищою торговою школою ім.. В.Марковського у Кельце (Польща)

2007 р.

Діє протягом невизначеного періоду часу

2

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Інститутом вищої освіти «Мартіно  Мартіні» м. Меццоломбардо (Італія)

12.05.2007

Діє протягом невизначеного періоду часу

3

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Вищою школою туризму і готельного бізнесу (м. Хур, Швейцарія)

30.07.2008

Діє протягом невизначеного періоду часу

4

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Державною Вищою школою ім.проф. Станіслава Тарновського (Польща)

22.09.2009

Діє протягом невизначеного періоду часу

5

Угода про наукову співпрацю між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) іВищою техніко-еконогічною школою ім. Броніслава Маркєвича в Ярославі (Польща)

24.02.2012

24.02.2017

6

Угода про співробітництво між Університет імені Міколоса Ромеріса (Литва) і Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна)

25.06.2013

Діє протягом невизначеного періоду часу

7

Угода про співробітництво між Ставропольським державним аграрним університетом (Росія) і Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна)

02.10.2013

Діє протягом невизначеного періоду часу

8

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Александрійською технологічною установою Салонік (Греція)

04.04.2013

Діє протягом невизначеного періоду часу

9

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Технологічним інститутом (Греція)

03.02.2014

03.02.2017

10

Угода про співробітництво між Ілля державний університет (Грузія) і Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна)

04.06.2014

Діє протягом невизначеного періоду часу

11

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) та Фундація ЦентральноЄвропейська Академія Навчань та Сертифікації (Республіка Польща)

04.11.2014

04.11.2017

12

Угода про співробітництво між Університетом Південної Богемії у Чеське-Будейовіце та Львівським державним інститутом економіки і туризму.

30.09.2015

Діє протягом невизначеного періоду часу

13

Договір про співпрацю Про навчання, практику/стажування студентів, укладений в Ярославцю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму і Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

30.09.2015

Діє протягом невизначеного періоду часу

14

Меморандум про співробітництво між Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія) та Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна).

Листопад 2015

Діє протягом невизначеного періоду часу

15

Договір про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та турецькою фірмою «Sinerji Animasyon Yönetim Danışmanlığı Organizasyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi»

Березень 2016

Діє протягом невизначеного періоду часу

16

УГОДА про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та Університетом Економіки (м. Бидгощ, Польща)

Червень 2016

Діє протягом невизначеного періоду часу

 17  ДОГОВІР про співпрацю між: Університетом економіки у м. Бидгощі (Польша), Сколівською районною радою, Сколівською райдержадміністрацією та Львівським державним інститутом економіки і туризму.  Bересень 2016  Діє протягом невизначеного періоду часу
 18  УГОДА про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та компанією Internobmen.  Bересень 2016  Діє протягом невизначеного періоду часу
 19 УГОДА про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та Міжнародним кластером Європа на Сході (East European Cluster). Грудень 2016

 Діє протягом невизначеного періоду часу​

 20 УГОДА  про міжнародну співпрацю  між: Львівським інститутом економіки і туризму та Державною Вищою професійною школою в Плоцьку Грудень 2016 Діє протягом невизначеного періоду часу
 21 

 УГОДА  про міжнародну співпрацю  між: Львівським інститутом економіки і туризму та рекрутинговою компанією ASAP İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlıgı Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi  (Туреччина)

 Грудень 2016 Діє протягом невизначеного періоду часу
22
УГОДА про співпрацю між: Львівським інститутом економіки і туризму та Фондом Горста Роґуша (Німеччина)  31.04.2017 Діє протягом невизначеного періоду часу 
 
load