1640353
EN
Вхід

Міжнародна співпраця

Враховуючи головні сучасні вимоги Болонського процесу щодо міжнародного співробітництва, потреби стажування викладачів та студентів ВНЗ за кордоном, обміну науковим досвідом,сприяння інтеграції науки, освіти і сучасних інформаційних технологій навчання у галузі туризму, Львівський інститут економіки і туризму успішно реалізовує цю важливу наукову складову через співпрацю з профільними навчальними закладами низки країн.

партнерство 1, obrázek se otevře v novém okněпартнерство 2, obrázek se otevře v novém okně
Перелік чинних угод Львівського інституту економіки і туризму з суб’єктами іноземних держав 

з/н

Назва угоди

Дата набрання

чинності

Термін дії

угоди

1

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Вищою торговою школою ім.. В.Марковського у Кельце (Польща)

2007 р.

Діє протягом невизначеного періоду часу

2

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Інститутом вищої освіти «Мартіно  Мартіні» м. Меццоломбардо (Італія)

12.05.2007

Діє протягом невизначеного періоду часу

3

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Вищою школою туризму і готельного бізнесу (м. Хур, Швейцарія)

30.07.2008

Діє протягом невизначеного періоду часу

4

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Державною Вищою школою ім.проф. Станіслава Тарновського (Польща)

22.09.2009

Діє протягом невизначеного періоду часу

5

Угода про наукову співпрацю між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) іВищою техніко-еконогічною школою ім. Броніслава Маркєвича в Ярославі (Польща)

24.02.2012

24.02.2017

6

Угода про співробітництво між Університет імені Міколоса Ромеріса (Литва) і Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна)

25.06.2013

Діє протягом невизначеного періоду часу

7

Угода про співробітництво між Ставропольським державним аграрним університетом (Росія) і Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна)

02.10.2013

Діє протягом невизначеного періоду часу

8

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Александрійською технологічною установою Салонік (Греція)

04.04.2013

Діє протягом невизначеного періоду часу

9

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) і Технологічним інститутом (Греція)

03.02.2014

03.02.2017

10

Угода про співробітництво між Ілля державний університет (Грузія) і Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна)

04.06.2014

Діє протягом невизначеного періоду часу

11

Угода про співробітництво між Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна) та Фундація ЦентральноЄвропейська Академія Навчань та Сертифікації (Республіка Польща)

04.11.2014

04.11.2017

12

Угода про співробітництво між Університетом Південної Богемії у Чеське-Будейовіце та Львівським державним інститутом економіки і туризму.

30.09.2015

Діє протягом невизначеного періоду часу

13

Договір про співпрацю Про навчання, практику/стажування студентів, укладений в Ярославцю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму і Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

30.09.2015

Діє протягом невизначеного періоду часу

14

Меморандум про співробітництво між Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія) та Львівським державним інститутом економіки і туризму (Україна).

Листопад 2015

Діє протягом невизначеного періоду часу

15

Договір про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та турецькою фірмою «Sinerji Animasyon Yönetim Danışmanlığı Organizasyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi»

Березень 2016

Діє протягом невизначеного періоду часу

16

УГОДА про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та Університетом Економіки (м. Бидгощ, Польща)

Червень 2016

Діє протягом невизначеного періоду часу

 17  ДОГОВІР про співпрацю між: Університетом економіки у м. Бидгощі (Польша), Сколівською районною радою, Сколівською райдержадміністрацією та Львівським державним інститутом економіки і туризму.  Bересень 2016  Діє протягом невизначеного періоду часу
 18  УГОДА про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та компанією Internobmen.  Bересень 2016  Діє протягом невизначеного періоду часу
 19 УГОДА про співпрацю між: Львівським державним інститутом економіки і туризму та Міжнародним кластером Європа на Сході (East European Cluster). Грудень 2016

 Діє протягом невизначеного періоду часу​

 20 УГОДА  про міжнародну співпрацю  між: Львівським інститутом економіки і туризму та Державною Вищою професійною школою в Плоцьку Грудень 2016 Діє протягом невизначеного періоду часу
 21 

 УГОДА  про міжнародну співпрацю  між: Львівським інститутом економіки і туризму та рекрутинговою компанією ASAP İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlıgı Organizasyon Hizmetleri Limited Şirketi  (Туреччина)

 Грудень 2016 Діє протягом невизначеного періоду часу
22
УГОДА про співпрацю між: Львівським інститутом економіки і туризму та Фондом Горста Роґуша (Німеччина)  31.04.2017 Діє протягом невизначеного періоду часу 
 
load