1619700
EN
Вхід

Новини

05.12.2017

ПРОСУВАННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ЗАКЛАДАХ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА (інтегроване практичне заняття)

 
04.12.2017

Участь студентів бухгалтерсько-економічного факультету в VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України»

 
04.12.2017

ПІЗНАВАЛЬНА МАНДРІВКА СТУДЕНТІВ групи ОП-17м бухгалтерсько-економічного факультету «КАВ’ЯРНІ ТА ЦУКЕРНІ ЛЬВОВА»

1
Львівський інститут економіки і туризму Бухгалтерсько-економічний факультет Кафедра обліку і фінансів ПІЗНАВАЛЬНА МАНДРІВКА СТУДЕНТІВ групи ОП-17м бухгалтерсько-економічного факультету «КАВ’ЯРНІ ТА ЦУКЕРНІ ЛЬВОВА» 21 листопада студенти групи ОП-17м бухгалтерсько-економічного факультету разом з куратором групи к.е.н., в.о. доц. Пилипенко С. М. відвідали найцікавіші кав’ярні та цукерні міста Львова, а саме: «Львівську копальню кави», кав’ярню «Світ кави», «Львівську майстерню шоколаду», кав'ярню-музей «Фіксаж». «Львівська копальня кави», площа Ринок, 10 Перша в Україні найдовша кав'ярня-книгарня створена за легендою над кавовою шахтою просто на площі Ринок. Основа концепції, що кава у Львові ‒ ні що інше, як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля чи торф. Каву тут видобувають, обсмажують; готують понад 30 видів кавових напоїв. «Світ кави», площа Катедральна, 6  «Світ кави» – львівська легенда, улюблена кав’ярня мера міста й одна з must-visit локацій для туристів, які вважають себе знавцями кави. З кожним роком кав’ярня розвивається: до меню вводяться нові напої, запроваджуються альтернативні способи приготування кави, виробляється власна філософія кави, яка вирізняє кав’ярню серед інших. «Львівська майстерня шоколаду», вул. Сербська, 3 Львівська майстерня шоколаду – компанія, яка створює шоколад ручної роботи та дарує незабутні емоції людям з добрим смаком… Кожен шоколадний виріб дбайливо й майстерно зроблений руками професійних шоколатьє. Кав'ярня-музей «Фіксаж», вул. Князя Романа, 6 Кав’ярня-музей «Фіксаж»  ‒  це не тільки місце, де відмінна кава і кухня, а й місце зустрічей, де можна цікаво проводити вільний час за  переглядомсвітлин, фільмів та спілкуванням із друзями. Що робить це місце таким незвичайним? Безперечно, просто вражаюча колекція ретро фототехніки, для формування якої знадобилося більше сорока років. 
 
 
load