1650036
EN
Вхід

Новини

14.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ

27.02.2018 р. о 15:00 год.  у конференц-залі факультету туризму, готельної та ресторанної справи (вул. Лесі Українки, 39) відбудеться студентська науково-практична конференція "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ ТА ТУРИСТИЧНОМУ БІЗНЕСІ"

Запрошуються всі бажаючі  
 
13.02.2018

Діяльність Львівського навчально-наукового центру вивчення питань міжнародної безпеки у 2017 р.

Львівський центр вивчення питань міжнародної безпеки реалізує мету створення можливості для отримання громадськістю області об’єктивної, неупередженої інформації про основні засади євроінтеграції та європейської моделі розвитку; про переваги cпівпраці України з Європейським союзом та Північноатлантичним альянсом, а також формування умов для проведення відкритих дискусій на різних рівнях (загальноосвітні школи, ВНЗ, підприємства, громадські організації) щодо причин створення та діяльності ЄС, НАТО, форм і напрямів їх співпраці з Україною.

Конкретні результати Львівського навчально-наукового центру  вивчення питань міжнародної безпеки у 2017 навчальному році:

1.Регіональний, національний та міжнародний моніторинг ЗМІ з приводу регіональної та міжнародної безпеки.

2. Проведення студентських дебатів на тему: «Чи є НАТО гарантом миру і безпеки?» проведені для студентів І – ІІ курсів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» та ІІІ - ІV курсів спеціальності «Міжнародна економіка» кураторами академічних груп 07.11.2017 р.

3. Проведення відкритої оглядової лекції на тему: «Міфи про НАТО» для студентів денної форми навчання І – ІV курсів 17.10.2017 р.

4.Розміщення інформаційних матеріалів щодо питань євроатлантичної інтеграції України на веб-сайті Львівського інституту економіки і туризму.

5. Участь студентів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» (ІІ курс) у Міжнародному молодіжному євроатлантичному безпековому форумі (м.Луцьк) 13.11.-14.11.2017 р.

За сприянням Львівського навчально-наукового центру вивчення питань міжнародної безпеки поширено інформацію серед наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників щодо прав та обов’язків громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму: Пам’ятку-інструкцію для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму, інформаційний довідник «Подорожуємо по безвізу: запитання-відповідь», інфорграфіку «Європа без віз. Які країни Європи будуть відкриті українцям після впровадження безвізового режиму з ЄС».

Також у 2017 р. за ініціативи Львівського навчально-наукового центру вивчення питань міжнародної безпеки проведені заходи з нагоди відзначення 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Окрім цього, студенти інституту під час вивчення навчальних дисциплін: «Європейська інтеграція», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна економіка (Економіка країн світу, міжнародні програми в туристичному бізнесі)», «Глобальна економіка» слухають теми, присвячені розвитку та поглибленню засад євроінтеграції cпівпраці України: «Політика євроатлантичної інтеграції України», «Проблеми і перспективи входження України в Європейський союз», «Стан, проблеми і перспективи європейської інтеграції  України», «Євроінтеграційний аспект зовнішньоекономічної стратегії України».

Завідувач Львівського
навчально-наукового центру 
вивчення питань міжнародної безпеки к.г.н., в.о.доц. 

Подвірна Х.Є. 
 
09.02.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ, ТОВАРОЗНАВСТВА ТА КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА GOOGLE.MAP

Львівський інститут економіки і туризму

Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності

До уваги студентів та абітурієнтів!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ, ТОВАРОЗНАВСТВА ТА КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА GOOGLE.MAP

Факультет менеджменту, товарознавства та комерційної діяльності повідомляє, що з більш детальною інформацією про факультет можна також ознайомитися за посиланням на GOOGLE.MAP
 
09.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ

13.02.18 р. о 13.30 в аудиторії 202 (вул. Дж. Вашингтона, 5а) відбудеться засідання Ради студентського самоврядування ФМТКД.
Порядок денний:
1. Виконання студентами ФМТКД обов’язків здобувачів вищої освіти денної форми навчання.
2. Затвердження плану роботи Ради студентського самоврядування ФМТКД на II семестр 2017 - 2018 н.р.
3. Різне.

Голова РСС ФМТКД
 
05.02.2018

Зустріч ректора Львівського інституту економіки і туризму, професора Ігора Бочана з канцлером Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща) п.Марією Гжечинкою

 
01.02.2018

Шановні студенти! Оголошений конкурс студентських краєзнавчих робіт \"Невідома Україна\"

Метою конкурсу є ознайомлення з туристичними ресурсами рідного краю, набуття навичок наукового пошуку та опрацювання інформації, а також накопичення даних про маловідомі куточки нашої країни.Роботи подаються до 1 травня 2018 р. Більш детально в  ikona souboruінформаційному повідомленні.
 
30.01.2018

30.01 , 31.01 , 1.02 о 14.00 год. в ауд. 13 (вул. Менцинського, 8) відбудуться вебінари на яких всі зацікавлені працівники і студенти ЛІЕТ зможуть дізнатися про можливості ресурcів та інструментів платформи Web of Science

Львівський інститут економіки і туризму
Відділ науки і міжнародної співпраці
ОГОЛОШЕННЯ
Платформа WEBOFSCIENCE 30.01 (вівторок), 31.01 (середа), 1.02 (четвер) о 14.00 год. в ауд. 13 (вул. Менцинського, 8) відбудуться вебінари на яких всі зацікавлені працівники і студенти ЛІЕТ зможуть дізнатися про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science для наукової діяльності.
Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов’язана і не повторюється:

Перший вебінар – на тему «Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science»,

Другий – «Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. На що звернути увагу при написанні статті»

Третій – «Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи».

 Доповідач: к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics
 
29.01.2018

Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми та стан використання ГМО в харчових продуктах”

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми та стан використання ГМО в харчових продуктах", що відбудеться у Львівському інституті економіки і туризму (www.liet.lviv.ua) 26-27 квітня 2018 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, магістранти, фахівці харчової промисловості.


ikona souboruIнфopмaцiйне повiдомлення
 
29.01.2018

Регіональна науково-практична конференція на тему «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь
у Регіональній науково-практичній конференції на тему  «Історико-культурні пам’ятки  Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму», яка відбудеться у Львівському інституті економіки і туризму 22 березня  2018 р. за адресою: м. Львів, вул. Менцинського, 8.

ikona souboruIнфopмaцiйне повiдомлення
 
 
load