1640252
EN
Вхід

Новини

16.03.2018

20.03.2018 р. о 11 год.00 хв. ауд.13 семінар на тему: Можливості платформи Web of Science для науковця …

 
13.03.2018

Web of Science Безкоштовні вебінари

Компанії Clarivate Analytics запрошує на другу у 2018 році серію вебінарів про можливості платформі Web of Science та інші ресурси компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності. 

Науково-педагогічні працівники, студенти, які не мають технічних можливостей індивідуально переглянути вебінари, можуть долучитися в ауд. 13 за адресою : вул.Менцинського, 8 (головний корпус) до прослуховування. Операційна система ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп'ютер з достатнім програмним забезпеченням 
13 березня 2018 16:15 

Тема: Публікація результатів власних досліджень. На що звернути увагу при доборі видання та написанні статті

Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Вартість публікаціі. Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science і як не стати жертвою хижацького видання.

14 березня 2018 16:15
 

Тема: Збереження та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи. 

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Створення та доповнення профіль організації в Web of Sciencе. Аналіз досягнень установи. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців. 
 
07.03.2018

Web of Science Безкоштовні вебінари

Компанії Clarivate Analytics запрошує на другу у 2018 році серію вебінарів про можливості платформі Web of Science та інші ресурси компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності.

12-14 березня, початок о 16:15 за київським часом (щоб не відображалося при реєстрації). Вебінари безкоштовні.

12 березня 2018 16:15 

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури у Web of Science

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Використання фільтрів і тегів для отримання необхідних даних, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів. Додаткові бази на платформі. Реєстрація:  https://goo.gl/XMYkXj

13 березня 2018 16:15


Тема: Публікація результатів власних досліджень. На що звернути увагу при доборі видання та написанні статті.

Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Вартість публікаціі. Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science і як не стати жертвою хижацького видання. Реєстрація:  https://goo.gl/USYAqn

14 березня 2018 16:15


Тема: Збереження та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Створення та доповнення профіль організації в Web of Sciencе. Аналіз досягнень установи. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Реєстрація:  https://goo.gl/qRMJ1w

Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов'язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо. Сертифікати учасників не передбачено.

Для участі у вебінарі необхідно ∙ Зареєструватися з одної електронної пошти на обрані або всі три заходи ∙ За 5-10 хвилин до початку перейти за отриманим по e-mail посиланням ∙ Завантажиться додаток Webex,  ∙ Налаштувати звук? подбайте про наявність колонок та перевірте вивід звуку заздалегідь.

 NB! Операційна система ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп'ютер з достатнім програмним забезпеченням

Доброю практикою є колективний перегляд вебінарів в бібліотеках або коворкінгах 

Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Вибрані частини вебінарів можна переглянути на youtube Clarivate Analytics Українською https://goo.gl/4K1q4T  
 
27.02.2018

Оголошення ! Міжнародне стажування - БОЛГАРІЯ

 
27.02.2018

Оголошення ! Міжнародне стажування - ТУРЕЧЧИНА

Відділ науки і міжнародної співпраці повідомляє, що 1 березня 2018 р. о 15.00 год відбудеться зустріч з представниками турецьких готельно-відпочинкових комплексів за адресою: вул.Лесі Українки, 39 (факультет туризму, готельної та ресторанної справи)

ЗАПРОШУЮТСЯ СТУДЕНТИ ЛІЕТ!
 
27.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Mouzenidis
27 лютого 2018 року  (вівторок) о 14-50 год. відбудеться зустріч з керівником туристичної фірми «Mouzenidis Travel» Альбіною Брілліантовою. Тема зустрічі: «Організація роботи міжнародного туроператора на прикладі Mouzenidis Travel» Місце проведення: факультет туризму, готельної та ресторанної справи (конференц-зал), Л.Українки, 39
Запрошуються всі бажаючі
 
16.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ!

20 лютого 2018 року (вівторок) о 15.00 год.
у
спортивному центрі (вул. М. Менцинського,8) відбудеться  Публічна Презентація діяльності навчальної секції спортивного туризму «ДАЙВІНГ». Вам необхідно знати, що у нашому інституті (в центрі Львова) формуються фахові компетенції з дайвінгу!

Запрошуються зацікавлені, креативні викладачі, студенти ТА ОБОВ’ЯЗКОВО СТУДЕНТИ ЧЛЕНИ СПОРТИВНОЇ СЕКЦІЇ  З «ДАЙВІНГУ».

РЕКТОРАТ  
 
14.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ

27.02.2018 р. о 15:00 год.  у конференц-залі факультету туризму, готельної та ресторанної справи (вул. Лесі Українки, 39) відбудеться студентська науково-практична конференція "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОМУ ТА ТУРИСТИЧНОМУ БІЗНЕСІ"

Запрошуються всі бажаючі  
 
13.02.2018

Діяльність Львівського навчально-наукового центру вивчення питань міжнародної безпеки у 2017 р.

Львівський центр вивчення питань міжнародної безпеки реалізує мету створення можливості для отримання громадськістю області об’єктивної, неупередженої інформації про основні засади євроінтеграції та європейської моделі розвитку; про переваги cпівпраці України з Європейським союзом та Північноатлантичним альянсом, а також формування умов для проведення відкритих дискусій на різних рівнях (загальноосвітні школи, ВНЗ, підприємства, громадські організації) щодо причин створення та діяльності ЄС, НАТО, форм і напрямів їх співпраці з Україною.

Конкретні результати Львівського навчально-наукового центру  вивчення питань міжнародної безпеки у 2017 навчальному році:

1.Регіональний, національний та міжнародний моніторинг ЗМІ з приводу регіональної та міжнародної безпеки.

2. Проведення студентських дебатів на тему: «Чи є НАТО гарантом миру і безпеки?» проведені для студентів І – ІІ курсів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» та ІІІ - ІV курсів спеціальності «Міжнародна економіка» кураторами академічних груп 07.11.2017 р.

3. Проведення відкритої оглядової лекції на тему: «Міфи про НАТО» для студентів денної форми навчання І – ІV курсів 17.10.2017 р.

4.Розміщення інформаційних матеріалів щодо питань євроатлантичної інтеграції України на веб-сайті Львівського інституту економіки і туризму.

5. Участь студентів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» (ІІ курс) у Міжнародному молодіжному євроатлантичному безпековому форумі (м.Луцьк) 13.11.-14.11.2017 р.

За сприянням Львівського навчально-наукового центру вивчення питань міжнародної безпеки поширено інформацію серед наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників щодо прав та обов’язків громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму: Пам’ятку-інструкцію для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму, інформаційний довідник «Подорожуємо по безвізу: запитання-відповідь», інфорграфіку «Європа без віз. Які країни Європи будуть відкриті українцям після впровадження безвізового режиму з ЄС».

Також у 2017 р. за ініціативи Львівського навчально-наукового центру вивчення питань міжнародної безпеки проведені заходи з нагоди відзначення 20-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

Окрім цього, студенти інституту під час вивчення навчальних дисциплін: «Європейська інтеграція», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна економіка (Економіка країн світу, міжнародні програми в туристичному бізнесі)», «Глобальна економіка» слухають теми, присвячені розвитку та поглибленню засад євроінтеграції cпівпраці України: «Політика євроатлантичної інтеграції України», «Проблеми і перспективи входження України в Європейський союз», «Стан, проблеми і перспективи європейської інтеграції  України», «Євроінтеграційний аспект зовнішньоекономічної стратегії України».

Завідувач Львівського
навчально-наукового центру 
вивчення питань міжнародної безпеки к.г.н., в.о.доц. 

Подвірна Х.Є. 
 
 
load