1640353
EN
Вхід

Виставковий центр Тури і туристичні продукти для львівян і гостей міста

Завідувач - Колодій Світлана Юріївна

foto, obrázek se otevře v novém okně

Виставковий центр ЛІЕТ «Тури та туристичні продукти для львів’ян та гостей міста» - це інноваційний структурний об’єкт, який, окрім презентативної функції, відіграє роль зв’язуючої ланки інституту із навколишнім науково-дослідницьким та інтелектуальним середовищем. Адже ЛІЕТ співпрацює з великою кількістю наукових установ, громадських організацій, з туристичними фірмами та агентствами, з вищими навчальними закладами ІІІ-ІVрівнів акредитації.

З моменту відкриття центр став епіцентром зустрічей, обміну думками, пропозиціями студентів та викладачів нашого інституту, які є провідними спеціалістами туристичної галузі.

Основними напрямками діяльності центру є:

- Презентація результатів науково – дослідної роботи викладачів студентів ЛІЕТ в туристичній галузі;

- Профорієнтаційна робота;

- Створення та промоція турів та туристичних продуктів.

Для виставкового центру визначено триєдине завдання його функціонування – це промоція турів і турподуктів, презентація результатів науково – дослідної роботи викладачів і студентів у напрямку розвитку туристичної галузі, профорієнтаційна робота. Саме тут наші фахівці кожному зацікавленому можуть розказати як створюється туристичний продукт, як він апробовується і як може бути корисним впродовж довгих років.

Одним із важливих напрямків діяльності Виставкового центру є профорієнтаційна робота, яка полягає у забезпеченні абітурієнтів та бажаючих навчатись у Львівському інституті економіки і туризму надати їм необхідну інформацію про напрямки діяльності нашого інституту, факультети та спеціальності, за якими можна навчатись.

Виставковий центр – це ще одна реальна можливість продемонструвати результати науково-дослідної і пошукової діяльності викладачів та студентів інституту.

ikona souboruТУРИ, які пропонує виставковий центр.

CIMG9624, obrázek se otevře v novém okněCIMG9626, obrázek se otevře v novém okněCIMG9623, obrázek se otevře v novém okněCIMG9625, obrázek se otevře v novém okně

Контактна інформація:

м. Львів, вул.Фредра,3

тел.: 067 971 38 95

E-mail: vystav.liet@i.ua


 
load