1640353
EN
Вхід

Кабінет Інтернет-забезпечення інтенсивного вивчення іноземних мов

Керівник – Швець Галина Володимирівна.

H S , obrázek se otevře v novém okně

Кабінет Інтернет-забезпечення – це спеціалізований підрозділ освітніх послуг кафедри іноземних мов ЛІЕТ. Підрозділ функціонує як ефективна навчально-матеріальна база кафедри іноземних мов та засіб осучаснення навчального та позанавчального процесів для забезпечення європейської якості знань.

Метою роботи Кабінету Інтернет-забезпечення є підвищення рівня володіння іноземними мовами студентів ЛІЕТ.

Кабінет Інтернет-забезпечення пропонує:

· унікальні та розвивальні ресурси для поглибленого вивчення іноземних мов, зокрема, підготовки до іспитів TOEFL, IELTS;

· аудіо-, відео- та СD-матеріали з навчальними програмами для вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька);

· підготовку до державної атестації з іноземних мов за професійним спрямуванням;

· інформаційні навчально-методичні ресурси щодо виконання індивідуальних робіт студентів, підготовки курсових, дипломних робіт з використанням оригінальних іноземних сайтів;

· доступ до мережі Інтернет;

· послуги харчування (чай, кава, булочки, соки). Їхня вартість входить у вартість вхідного квитка.

Електронна база постійно оновлюється та поповнюється. Для студентів підібрано завдання з різних видів робіт. В папках зі завданнями (аналоги яких є в електронних варіантах) містяться граматичні, лексичні та світоглядні запитання для самостійного та індивідуального опрацювання студентами.

 Кожен комп’ютер містить додаткові матеріали та завдання відповідно до групи, іноземної мови, що вивчається, та рівня складності виконання за диференційованим підходом.

Для студентів, що хочуть навчатись за кордоном, підібрано спеціальну інформацію про вищу освіту за кордоном, конкурси, гранти та найактуальніші пропозиції вищих навчальних закладів зарубіжжя (США, Канада, Великобританія, Німеччина, Австрія, Франція).

1, obrázek se otevře v novém okně

У банку даних Кабінету Інтернет-забезпечення містяться прикладні програми з вивчення іноземних мов.

1. Електронний словник ABBYY Lingvo® x3, який містить: 12 мов; 154 словники; 8 763 990 словникових статей; 1,75 мільйона нових словникових статей; 26 мільйонів перекладів;

2. TEST MASTER Total English (intermediate) – комплекс тестових завдань середнього рівня складності з граматики англійської мови.

3. Комп’ютерна програма «Професор Хіггінс»: повний фонетичний, лексичний та граматичний довідник, який допомагає студентам вдосконалити мову, згідно стандартної британської вимови, що є нормою на англійському телебаченні. Програма має особливе значення оскільки, нею можна користуватися не застосовуючи мережу Інтернет. Програма інстальована на кожному комп’ютері.

4. «Одразу говори англійською»: прискорений курс з аудіо диском, що містить 35 діалогів у найтиповіших життєвих ситуаціях, озвучених носіями мови. Цікавий та корисний додатковий засіб при вивченні англійської мови як другої іноземної.

5. «Львів відомий та невідомий»: краєзнавчий аудіо фільм іноземними мовами для студентів факультету туризму, готельної та ресторанної справи, а також студентів 4 курсів при підготовці до державних іспитів.

6. «Сім чудес Світу» (Discovery): серія записів аудіовізуальних творів, документальні фільми іноземними мовами про визначні пам’ятки світу.

7. Комп’ютерні програми «Oxford Platinum», «Francais Platinum»: ефективні курси вивчення англійської та французької мов, які містять діалоги, фільми, словники, граматичні та фонетичні вправи.

8. Фільми іноземними мовами з субтитрами.

9. Журнали іноземною мовою (2006-2016 рік, актуальні випуски, список яких регулярно оновлюється) на професійну тематику (електронні версії).

10. Літературні твори іноземною мовою, в яких присутній лексичний матеріал по напрямах підготовки.

Запрошуємо відвідати Кабінет Інтернет-забезпечення Львівського інституту економіки і туризму з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 19.00.

Контактна інформація:

м. Львів, вул. Менцинського, 8

e-mail: inozemnaLIET@ukr.net

18.1.2011 10:10:37 - оновлено 1.11.2016 15:18:44 | прочитано 9124x
 
load